Miks valida meie kliinik

Miks valida meie kliinik?

Tänu kliiniku mitmekülgsetele diagnostikavõimalustele suudame pakkuda teie lemmikule kiiret ning asjatundlikku abi. Te saate tuua looma päevaks uuringutele ja selle aja sees on võimalik teie looma uurida tõesti ninast sabani, nii seest kui väljast. Meie kliiniku arstid on lisaks üldistele teadmistele täiendanud mitmes valdkonnas (seedehaiguse, südamehaigused, vereloomehaigused, naha-ja kõrvahaigused, pehmete kudede kirurgia). Meie kliinikus töötab Baltimaade esimene loomade silmahaigustele spetsialiseerunud loomaarst.

Kliiniku püsiklientidele kehtib 10%-line allahindlus kõikidelt teenustelt, ka nädalavahetusel.

Meie kliiniku abilised on väga kompetentsed, suunavad teid õige arsti juurde ja vastavad teie küsimustele nii telefoni teel kui ka kohapeal.

Kirurgilisi operatsioone teostame eraldiseisvas operatsiooniblokis kasutades inhalatsioonanesteesiat ning looma tervislikku seisundit näitavaid monitore. Kirurgil on alati abiks vähemalt 1 assistent.

Kõigile meie kliinikus vaktsineeritud loomade omanikele saadame järgmise vaktsineerimise meeldetuletuse e-mailile.

Argipäeviti oleme avatud õhtu kella kaheksani, et loomaomanikud saaksid meile tulla ka pärast tööpäeva.

Kliinik on avatud ka laupäeval, et teenindada kliente, kelle töögraafik ei võimalda argipäevast külastust. Eelkõige oleme avatud laupäeval selleks, et meie patsiendid, kes vajavad kiiret veterinaarset abi, saaksid seda. Laupäeval on teenustele juurdehindlus 25%.