Tiina Toometi Loomakliinik

ninast sabaotsani...

Armastus loomade vastu on pärit juba varajasest nooruspõlvest, mil ta abistas vanavanemaid heina tegemisel, karjaloomade eest hoolitsemisel ja teistel talutöödel. Sügavam huvi veterinaaria vastu on päritud suguvõsast, kuna nii vanavanemad kui ka onu olid omal ajal tegevad loomaarstid.

Esimese looma sai Ingrid 5-aastaselt, kelleks oli šoti terjer, nimega Gerry. Viimasega sai ligi 10 aastat jagada rõõme ja muresid, kuni viimaks murdis ta eluvaimu pahaloomuline kasvaja ning Gerry tuli magama panna.

Ingrid astus EPMÜ-sse 2000 aastal ja lõpetas Eesti Maaülikooli 2006 aastal. Õpingud kestsid aasta rohkem, kuna ta osales üliõpilasvahetusprogrammis Portugalis. Õpingute lõppedes töötas Ingrid 7 kuud Terveksi Loomakliinikus, Pärnus. Ingrid kuulub alates märtsist 2007 meie kliiniku töökasse kollektiivi.

Ingrid on end erialaselt täiendanud mitmetes riikides (Portugal, Norra, Inglismaa, Leedu), omandades nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi.

2015a jaanuaris kaitses Dr. Ingrid Hang Helsingi Ülikoolis doktorikraadi väikeloomade gastroenteroloogia alal.

Lisaks kliinikutööle kasvatab Ingrid kahte poega ning muidugi ei puudu ka loomaarsti perest kaks Berni alpikarjakoera ja üks corgie.

Tiina Toometi Kliinik    |     Sõle 3, Tallinn, 10614     |     E-post: info@toometikliinik.ee