Tiina Toometi Loomakliinik

ninast sabaotsani...

Inessal on kodus alati loomad olnud, kellega ta hästi läbi sai. Isegi lapsi mittearmastava vanaema koeraga, kes lubas 3-aastasel Inessal lausa oma kausist vorsti süüa. Kuna pereisa töötas metsas, sattus koju ka metsaloomi nii pisikesi, et neid tuli üles turgutada või murdunud tiivaga linnukesi, kes abi vajasid.

Koolis oli Inessa lemmikaine bioloogia, ja peale keskkooli lõpetamist astus ta EPMÜ Veterinaariateaduskonda, et loomaarstiks saada. Ülikooli ajal veetis iga vaba hetke ja suvevaheajad Ülikooli kliinikus või teistes kliinikutes üle Eesti. Peale ülikooli lõpetamist õppis Inessa aasta Maaülikooli väikeloomakliiniku internatuuris, kus täiendas ennast kirurgia, sisehaiguste, ortopeedia ja neuroloogia alal. On käinud mitmetel täienduskoolitustel Eestis, Lätis ja Leedus ultraheli- ja röntgendiagnostikast.

Meie kliinikus töötab alates 2007 a. sügisest. Algul tuli Tartust üheks päevaks nädalas asendama Soome õppima läinud kolleeg Ingridit. Nüüd on aga ise asendamatuks muutunud, Tallinna kolinud ja töötab täiskohaga meie kliinikus. Tegeleb põhiliselt sisehaiguste diagnostika ja raviga ning lisaks täiendab ennast dermatoloogiaalaselt.

Kodus on Inessal kaks itaalia väikehurta ja austraalia kelpie. Koertega tegeleb agilityga.

Tiina Toometi Kliinik    |     Sõle 3, Tallinn, 10614     |     E-post: info@toometikliinik.ee